Superčeši

Do kin míří animovaný film Zoubková víla. Nabídne vzrušující dobrodružství o nerozlučném přátelství pro děti i dospělé

V novém roce byste si rozhodně neměli nechat ujít filmovou novinku s názvem Zoubková víla, která se poprvé v českých kinech představí již 19. ledna. Rodinný animovaný film s velkou dávkou emocí, humoru a dobrodružství osloví malé i velké fanoušky kinematografie.

Hlavní postavou je zvídavá a nezbedná Violetta (337 let), která se učí na zoubkovou vílu. Moc se jí to ale nedaří. Zatímco by měla jako ostatní zkušené víly dětem za zoubky přičarovat hračky, umí vykouzlit pouze fialky. Její maturitní zkouška se však nezadržitelně blíží. Všechny víly, jež ji složí, získají drahokam, se kterým se mohou pohybovat tam a zpět z lidského světa. Violetta sice pohoří na plné čáře, najde ale způsob, jak to napravit.

Za animovanou pohádkou stojí mladá nadějná režisérka Caroline Origer. Své premiéry se na českých plátnech dočká už 19. ledna 2023.

Do české distribuce jej uvádí společnost Bohemia Motion Pictures. Trailer najdete ke zhlédnutí ZDE. Případně jej lze spolu s plakáty i fotografiemi k filmu stáhnout z webu www.bohemiamp.com.

Další podrobnosti a informace najdete na www.bohemiamp.cz a na facebookovém profilu https://www.facebook.com/bohemiamotionpictures/.

You don't have permission to register