Superčeši

Ultralehké boty z PET lahví budou obrovským hitem jara

K planetě se musíme chovat odpovědně a není to jen fráze. Jedním ze skvělých tipů, jak se zapojit a prospět světu, ještě při tom být trendy a v pohodlí. Odpovězte si sami na otázku, proč si nepořídit pohodlné, ultralehké boty od značky Piccadilly, které míří na český trh z Brazílie? Jsou totiž vyrobeny z PET lahví. Tuto skvělou novinku představila plzeňská společnost AZA Import s.r.o. v těchto dnech na brněnském veletrhu KABO.

Novinku představil Jaroslav Česal, majitel společnosti AZA Import s.r.o, který dokáže svým zákazníkům nabídnout  na 100 tisíc modelů a  dokáže je i dovézt. Značka Piccadilly dodává do více než 100 zemí světa a má naprosto bezodpadovou výrobu. „Z fabriky neodchází gram odpadu, vše je zpracovatelé,“ popisuje s obdivem majitel firmy AZA Import.

Boty jsou opravdu trendy a navíc splňují veškeré zdravotní parametry. „Fabrika Piccadilly je takové naše rodinné zlato. Zastupujeme ji a jsme největší dovozci její obuvi ve střední Evropě. Tato značka je zaměřena na vysoce módní modely, ale i na obuv určenou pro ženy s vadami nohou jako jsou například haluxy, bolesti zad a křečové žíly. Řada bot je vybavena speciálními membránami, které pomáhají lepšímu proudění krve v nohách, takže i po 7 až 8 hodinách stále budete mít příjemný pocit neoteklých nohou,“ popsal Jaroslav Česal celou řadu předností obuvi od značky Piccadilly, která ve světě ovládá trh s lodičkami, které jsou navíc velice komfortní.

Nepříznivá „covidová“ doba však společnost přivedla téměř na její dno. „V loňském roce jsem přišel o veškeré peníze, které jsem za celý život vydělal. Propadl bych se do obrovských dluhů, kdyby se neotevřely obchody na začátku května a z bohatého podnikatele by se stal člověk pod mostem,“ zavzpomínal na nedávné časy majitel. Dnes už opět společnost prosperuje díky širokému portfoliu zboží. Její majitel Jaroslav Česal se však rozhodl, že to nevzdá a v současné době je největším dovozcem brazilských bot a velkoobchodním prodejcem s nejširší nabídkou v celé České republice.  

You don't have permission to register