Superčeši

V rodině Petra Jákla bývají Vánoce pěkně vypečené…

již po třinácté můžete splnit dětem z dětských domovů splnit jejich vánoční přání. Jak se o něm dozvíte? Naprosto jednoduše. V pražském nákupním centru Europark Štěrboholy jsou stromy, na kterých jsou vyvěšeny Dopisy Ježíškovi. Tradičně na tuto mimořádnou akci dorazila  také rodina producenta Petra Jákla, a to v kompletní sestavě.

Pro Petrovu manželku Romanu to byla letos už druhá „nadílková“ příležitost. V Europarku nadělovala dárečky dětem z dětských domovů a před pár dny pekla perníčky pro děti do školy svých dcer. „To je pravda. Pekla jsem ovšem nadvakrát, protože v předvečer akce, kam byly perníčky určeny, jsem zjistila, že mě je holčičky s Petrem skoro všechny snědli“ směje se maminka devítileté Sofinky a šestileté Elinky. Situaci ale pohotově zvládla bleskovým napečením nové várky, což není u Jáklových nic výjimečného, během Vánoc totiž běžně dopéká oblíbené druhy cukroví.

A co o rodinných Vánocích prozradil Petr? Jeho popis začal úplně nenápadně… „Vánoce jsou u nás klasika. Pohádky, čekání na Ježíška, v poledne se jdeme projít na hřbitov. No a já, jakožto sportovec, chodím na Štědrý den na ranní fotbal a po něm na malé pivo,“ prozradil Petr osobní i rodinné rituály. Naneštěstí ale vedle něj právě stála jeho dobře naložená manželka a do líčení sváteční pohody se vtipně vložila. „Taky se ovšem stalo, že se Petr z ranního fotbálku vrátil v podvečer a byl tak moc veselý, že málem spadnul na stromeček “ směje se Romana. „To už je ale opravdu hodně dávno. Teď s sebou bere i Sofinku a Elinku a pivko si dává jen to nealko“ dodala s tím, jaký je to skvělý tatínek.

Zdroj: EUROPARK   

You don't have permission to register