Superčeši

Tipy na počteníčko

Ať už je dovolená před vámi, nebo máte to nejlepší už za sebou, tipy na knížku k vodě, na chatu, nebo jen do parku na deku se vždycky hodí. A protože léto líně plyne a člověk by měl víc odpočívat, tak i naše tipy se nesou v ryze nenáročném letním duchu.

Možná jste zaregistrovali úspěšnou seriálovou sérii Sedmilhářky, která letos proslavila i stejnojmennou knižní předlohu australské spisovatelky Liane Moriartyové. Příběh s detektivním pozadím, ve kterém hrají prim tři matky, obsadil první místo prestižního žebříčku bestsellerů New York Times. U knížky se zasmějete, ale i díky dobře dávkovanému napětí, ji přečtete jedním dechem. Kdo nezklame, je americký fejetonista Robert Fulghum, od kterého můžete do piknikového košíku přihodit v zásadě cokoliv. Například v jeho Poprasku v sýrové uličce se krom jiného dozvíte něco z historie rozpáleného Santa Fe, ale i lidských tělesných pochodech.

zdroj: https://my-ideallife.blogspot.cz

Podobnou sázku na jistotu představuje i cokoliv od úspěšného švédského autora bestsellerů Johase Jonassona (Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel, nebo Analfabetka, která uměla počítat), který neméně zabodoval i svojí třetí humoristickou detektivkou Zabiják Anders a jeho přátelé.

 

Pokud ale si raději přečtete raději něco prospěšného a motivujícího, tak v přehrádce managment lidí se urodilo hned několik kousků, které stojí za pozornost. Začněte s proč autora Simona Sineka, vám otevře obzory ve strategii prodeje produktů. Jeho proslov v rámci TedTalk konferencí na toto téma patří ke třem nejsledovanějším videím v historii TedTalk. Nakopnout vás nejen kariérně ale i lidsky může knížka Emoční inteligence, díky které byste se měli naučit lépe vycházet s kolegy, šéfy, rodinou i přáteli a celkově žít v menším stresu.

zdroj: https://www.nyfa.edu/

You don't have permission to register