Superčeši

Limonádové snění v pražských hipstr podnicích

Pojem hipstr podnik samozřejmě nevnímejte pejorativně. Kdo by nezatoužil si v horkých dnech posedět v příjemné minimalistické kavárně v berlínském duchu a ucucávat domácí bylinkovou limonádu ze zavařovací skleničky?

Můj Šálek kávy karlínští jistě vědí, že právě tady se v létě dočkáte skvělých ovocno-bylinkových limonád, které můžete vychutnat na letní zahrádce. Višňová s mátou, pomerančová s jasmínem, nebo mrkvová s mangem vás osvěží, dodají energii i vzpruhu. K zakousnutí se podávají odlehčené saláty s originálními kombinacemi salátů, melounů a čerstvých bylinek.

zdroj: http://www.mujsalekkavy.cz

Příjemný stinný vnitroblok a rodinné prostředí v žižkovském Café Pavlač nabízí nevšední příchutě včetně bazalkové s hroznem, mangové s kokosem nebo třeba zázvorové s pomerančem, najdete tu i melounový fresh a řadu lehkých salátů, které jsou do letních výhně jako dělané.

zdroj: http://www.cafepavlac.cz/content/

Café v Lese je zavedený kulturní spot Vršovic, stejně tak jsou tam zavedené i domácí limonády, které vám tady připraví i v kombinaci s ledovou kávou.

zdroj: https://it.pinterest.com/pin/7881368079353554/

Nedaleko Národky můžete v Coffee and Riot okusit domácí limonády, které v podvečerních hodinách umě mixují i s něčím ostřejším. V nápojovém lístku tak objevíte kombinace jako kiwi limonáda s pobaltskou vodkou, nebo domácí borůvková šťáva s nikaragujským rumem. K denním stálicím patří levandule s bezem, nebo sladké mango s chilli.

zdroj: https://www.facebook.com/coffeeandriot/

Designová vinohradská kavárna La Bohème Café přitahuje k sobě své věrné zejména čerstvou praženou kávou z vlastní pražírny. V letních měsících navíc nejen kávoví fajnšmekři ocení za studena filtrovanou kávu. Pochutnáte si tu ale i na domácích limonádách, kterým vévodí borůvka, heřmánek a černý bez, a vždy čerstvých zákuscích.

zdroj: https://www.facebook.com/labohemecafepraha/

You don't have permission to register