Superčeši

Kam za koupačkou do bazénu i do přírody

Až se teploty přehoupnou přes třicítky, buďte připravení vyrazit! Pomůžeme vám s rozhodování. Pokud toužíte po čistém, upraveném bazéně nebo aquacentru, rozhodně se nebojte vyzkoušet nově zrekonstruovaný aquapark s divokou řekou, tobogánem i pláží v Pardubicích.

Pražáci si mohou pohodlně odpočinout na travnatých plážích koupaliště Petynka ve Střešovicích, kde je čeká 50ti metrový vyhřívaný bazén, který nezavání chlórem, protože k čištění vody je používána novější technologie.

zdroj: www.koupalistepetynka.cz

V srdci moravského Slovácka najdete příjemné přírodní koupaliště Albatros s čistou vodou v Ostrožské Nové Vsi, kterému se ne nadarmo přezdívá české moře.

zdroj: www.albatrosonv.cz

Kdybyste si chtěli zaskákat do vody, tak koupaliště U Libuše v Lulči u Vyškova se dvěma skokanskými můstky je to pravé ořechové. Bývalý lom, který místy dosahuje hloubky až 14 metrů, obklopují tři travnaté pláže, kde najdete kompletní zázemí.

zdroj: www.lulec.eu

Bývalá pískovna Lhota je poměrně oblíbeným cílem obyvatel Středočeského kraje, kteří k častým návštěvám jezera Lhota ale mají dobrý důvod. Vzrostlé borovice, písečné pláže a teplá voda lákají stále více lidí.

zdroj: lhotajezero.cz

V krásném prostředí zrekonstruovaných sedmdesát let starých městských lázních se můžete osvěžit ve Mšeně u Mělníka. Chladná voda ze skalního pramene, která bazén napájí, a vytříbený architektonický styl art deco, ve kterém jsou lázně postavené, budou obojí jistě zážitek.

zdroj: http://www.kudyznudy.cz/

You don't have permission to register