Superčeši

Exkluzivní bydlení v Praze

Pokud ve vás slovní spojení „exkluzivní bydlení“ evokuje přímořské letovisko a vlastní jachtu, pak se vám zalíbí projekt DOCK River Watch.

Z okna můžete pozorovat lodě zakotvené v privátní marině, přitom si za pár minut dojedete autem nebo metrem do centra velkoměsta. V nádherném prostředí na pomezí pražského Karlína, Libně a Holešovic obklopeném zelení a Vltavou si můžete jít ráno zaběhat nebo zacvičit na v parku umístěných fitness prvcích. Pár kroků je to nejen na velké dětské hřiště, ale i do obchodů, kaváren a restaurací, nedaleko je i zoologická zahrada nebo golfové odpaliště.
www.dock.cz

 

Pokud to ale s golfem myslíte opravdu vážně a zároveň toužíte po klidném a ruchem velkoměsta nerušeném bydlení uprostřed panenské přírody, přesto však v blízkosti Prahy, pak je pro vás tou nejlepší volbou rezidence Zámecké zahrady. Jedinečné bydlení od developerské skupiny Crestyl uprostřed křivoklátských a brdských lesů vybízí nejen k romantickým vycházkám do přírody, ale můžete si i pravidelně zlepšovat handicap na přilehlém golfovém hřišti Albatross, které již třikrát získalo ocenění „Nejlepší golfový areál roku“.
www.zameckezahrady.cz

 

Ale zpět do Prahy. V malebném prostředí poblíž Vltavy a pražského Vyšehradu zbývá posledních pár volných bytů v komorní rezidenci Podolské schody. Ta nabízí nadčasové bydlení šité na míru pro ty, kdo milují mít ruch velkoměsta na dosah ruky, ale zároveň v těsném sousedství cyklostezku nebo vltavskou náplavku. Ta je nejen o jarních a letních víkendech centrem farmářských trhů, venkovní zábavy, koncertů a dalších společenských událostí.

www.podolskechody.cz

You don't have permission to register