Superčeši

DOCKonalé bydlení na břehu pražské Vltavy

Rádi byste se z balkonu kochali nejen pohledem na krásy stověžatého města, ale i na svou zaparkovanou jachtu, které se dostane kompletního servisu v přilehlé marině? Pak jistě dokážete ocenit bydlení v unikátní rezidenci DOCK River Watch.

Nadčasové bydlení s výhledem na vltavskou hladinu se nikdy neomrzí. Přitom to budete mít pár minut do centra Prahy bez ohledu na to, zda zvolíte auto, městskou dopravu, nebo právě loď.

Tento dokonalý bytový komplex se nachází v záhybu řeky Vltavy na pomezí pražské Libně, Karlína a Holešovic. Rezidence DOCK River Watch se vyznačuje důrazem na špičkový design a kvalitní materiály, samozřejmostí je užití chytrých technologií, které vám zpříjemní každodenní život.

Za nejrůznějšími službami nebudete muset nikam dojíždět – přímo v kampusu DOCK či v pěší vzdálenosti je spousta restaurací a kaváren, obchody, školy, sportoviště i zdravotnické zařízení. Zkrátka nepřijdete, ani pokud jste milovníkem aktivního trávení volného času – v areálu se nachází nejen již zmíněná marina, ale je protkaný i bohatou sítí cyklostezek a nedaleko leží také golfové odpaliště. Ranní běh podél Vltavy můžete zakončit cvičením v přilehlém parku s fitness prvky a pak si odpočinout na molu za zvuků šplouchající vody.

You don't have permission to register