Superčeši

Nejlepší letní kina v Praze

S létem se znovuotevřela i letní kina a za menší vstupné (v některých případech dokonce žádné) si můžete vychutnat pod otevřenou oblohou tu pravou letní atmosféru.

Volné vstupné nabízí třeba každou středu od 21 ti hodin klub Cross, nebo v rámci svých promítacích dnů bar Containall na Stalinovi.
Posedět před filmovým plátnem s pivem v ruce můžete i v Meet Factory, nebo v jiných industriálních prostorech – Nákladovém Nádraží Žižkov. Nové letní kino mají i Holešovice na výstavišti, o jehož dramaturgickou stránku se stará Bio OKO. Promítání s dekou kolem ramen si můžete vychutnat i v Karlíně. Tradičně se otevře zahrada Českého rozhlasu Regina, a nově by první návštěvníky měly v druhé polovině července přivítat i karlínské kasárny, kde si na nádvoří budete moci zahrát stolní tenis, beachvolejbal, nohejbal, líný tenis nebo si zacvičit ve venkovní posilovně. Zprovozněna bude i zahrádka kavárny a dětské hřiště.  Jak to bude s oblíbeným sledováním filmů na střeše Národní Galerie, se teprve ukáže.

 

You don't have permission to register