Superčeši

Nabídněte zážitek přes aplikaci Airbnb Trips a začněte vydělávat

Je to jen pár měsíců, co Airbnb spustilo novou aplikaci Trips, která se již nezaměřuje na ubytování, ale na poskytování unikátní lokálních zážitků. Stále více se ukazuje, že cestovatelé chtějí více než jen návštěvu notoricky známých turistických památek. Služba Zážitky propojuje cestovatele s místními hostiteli, ať už se jedná o nejlepší tokijské kuchaře nebo výrobce klobouků z Londýna. Svůj zážitkový byznys nyní můžete rozjet i vy. A o jaké druhy zážitků mají cestovatelé největší zájem?

  • Vaření. Kdo by nechtěl na výletě do Tokia objevovat tajemství přípravy pravého sushi pod vedením zkušených mistrů? Kromě nově získaných kuchařských dovedností mají cestovatelé možnost nahlédnout pod pokličku místní kultury.
  • Umění a řemesla. Každé místo má své umělce, od avantgardních muzikantů v Miami po návrháře z Florencie. Zážitky, jako například Výrobce parfémů, umožní cestovatelům naučit se neobvyklé řemeslo, kterým je daný region proslulý.
  • Příroda. Není lepší způsob, jak poznat dané místo, než procestovat to nejlepší z nížin, hor i údolí. Díky Zážitkům sejdete z prošlapané cestičky a možná objevíte i skrytou pláž nedaleko od ruchu města.

Pro mnoho cestovatelů skýtají Zážitky příležitost naučit se novou dovednost. Pro jiné je to šance poznat nové lidi nebo se podívat cizíma očima na místo, které už znají. Níže najdete celý seznam nejoblíbenějších Zážitků z celého světa a krátkou recenzi od hostů, kteří si je vyzkoušeli na vlastní kůži.

ZEN EXPLORERS, SAN FRANCISKO, KALIFORNIE

Popis: Běhen třídenního výletu poznáte tajné pláže a sekvojové lesy nedaleko San Franciska. Dva zkušení průvodci se postarají o to, aby vaše tělo nezahálelo.

Recenze cestovatelů: „Tento výlet vám umožní doslova se propojit s přírodou v oblasti Bay Area. Jste vedeni zkušenými průvodci, kteří znají město a jeho okolí jako své vlastní boty. Bez debat jsou to ti nejmilejší a nejpřátelštější lidé, se kterými jsem se za celý pobyt setkal. Máte sice tři dny, ale budete chtít zůstat celý týden.“ – Alberto ze San José, Costa Rica

Promo video je ke zhlédnutí zde.

DOBRODRUH, LOS ANGELES, CA

Popis: Odpočinek při surfování a kempování pod hvězdami s místním instruktorem surfu a průvodcem v jedné osobě.

Recenze cestovatelů: „Jedno z největších dobrodružství mého života! Pokud chcete prožít něco, na co nikdy nezapomenete, pak jste v nejlepších rukou. Quinn mě naprosto ohromil svými organizačními a lektorskými schopnostmi, svým pozitivním přístupem a skvělou povahou.“ – Anna, Vídeň, Rakousko

Promo video je ke zhlédnutí zde.

MILOVNÍCI JÍDLA, TOKIO, JAPONSKO

Popis: Vstupenka do zákulisí kulinářské scény Tokia, kterou vás provede zakladatelka školy vaření a sake sommeliérka Ayuko.

Recenze cestovatelů: „Tohle byl bezpochyby zlatý hřeb našeho výletu. Ayuko byla skvělá hostitelka. Její znalost tokijské kulinářské scény a japonské kuchyně obecně byla k nezaplacení.“ – Sam, Brisbane, Austrálie

Promo video je ke zhlédnutí zde. 

 

VÝROBCE PARFÉMŮ, PAŘÍŽ, FRANCIE

Popis: Cesta do tajů vůní pod vedením zkušeného výrobce parfémů, který je jedním ze sta lidí na světě, kteří toto řemeslo ovládají.

Recenze cestovatelů: „Sníte více čokolády, než jste si kdy dokázali představit. Ochutnáte výborná vína, vydáte se na úžasné procházky po nádherném městě Marais a přičichnete k parfémům a vůním, o kterých jste ani nevěděli, že existují.“ – Alice, Londýn, UK

Promo video je ke zhlédnutí zde.

Airbnb nabízí skrze svou novou aplikaci Trips až 500 Zážitků ve 12 městech po celém světě, včetně Los Angeles, San Francisca, Miami, Detroitu, Havany, Londýna, Paříže, Florencie, Nairobi, Kapského Města, Tokia a Soulu. V současné době mohou lidé v těchto a dalších 39 městech po celém světě (včetně Prahy) požádat o přidání právě jejich Zážitků do nabídky Trips.

You don't have permission to register