Superčeši

České Superfoods: Jídlo v lahvi

Sojové mléko, Matcha tee, Chia drink či Chlorella… Zdravé superfoods k nám létají z každého koutu světa. Máte pocit, že jen přejímáme světové trendy a nic vlastního u nás nevzniká? Opak je pravdou. Posvítili jsme si na dva české nápoje, které rozhodně stojí za vyzkoušení! Jsou zdravé, s láskou dělané a ještě tu nebyli.

MANA – jídlo v lahvi

Mana je jídlo v podobě nutričně vyváženého nápoje s obsahem všech důležitých látek, které tělo potřebuje. Nejde o žádný doplněk stravy či hubnoucí nápoj. Tým Mana vyvinul nápoj, který umí nahradit plnohodnotné jídlo.

Proč MANA?

Kolikrát za den se dostáváte do situace, kdy byste si potřebovali v klidu sednout a najíst se, ale čas vás tlačí, takže se uchýlíte k fast foodu, pečivu a jiným rychlým pochutinám. Jejich nevýhodou je, že tělu nedodávají potřebné nutriční hodnoty, pouze rychlé cukry a tuky. Špatné stravovací návyky pak vedou ke zhoršení fyzické kondice a jiným zdravotním obtížím.

Zdroj: www.facebook.com/mojemana.cz/

Co to je?

Nápoj Mana je alternativou, po které sáhnout, když potřebujete doplnit energii a chcete při tom získat všechny potřebné látky pro své tělo. ,,MANA nápoj je navržen na základě transparentních laboratorních analýz jednotlivých surovin tak, aby obsahoval pouze to, co je pro lidské tělo potřebné, a vyhýbal se tomu, co lidskému tělu škodí. MANA tak zahrnuje ingredience, mezi něž patří olej z mořské řasy, sójový protein, oves, vláknina, chlorella, slunečnicový, lněný i řepkový olej, arabskou gumu, kukuřici a sójový lecitin, který je stavebním blokem nervových i mozkových buněk a zároveň funguje jako antioxidant.“ Zdroj: tisková zpráva MANA

Manu mohou konzumovat jak vegani, tak sportovci i maminky v celodenním zápřahu. Je ideálním řešením, jak se zbavit kručícího a následně těžkého žaludku. Nápoj má neutrální chuť – stačí přidat sirup, ovoce nebo trochu koření a máte jinou Manu každý den. Kupujte buď hotové, jako drink do tašky či v podobě prášku pro domácí přípravu.

You don't have permission to register