Superčeši

Český design u vás doma: 5 kusů, které musíte mít!

Český design na sebe ve světě upozorňuje stále více. Vybrali jsme pro vás pět kusů, které byste neměli přehlédnout. Rozjasní interiér, osvěží barvy domova a vnesou jaro!

1. Čtvrt na květ

Jaro je dobou pučících stromů, zlatého deště a vonících šeříků. Pořiďte si domů rozkvétající hodiny Season studia LLEV a mějte jaro na stěně celoročně. Eva a Marcel Mochovi patří k české designérské špičce. Loni vyhráli nejlepší kolekci interiérových doplňků a stolů na Designbloku.

Zdroj: www.facebook.com/studioLLEV/

2. Ptáci se vrací

Dřevění závěsní ptáčci ve tvaru origami jeřábů se hodí nejen nad dětskou postýlku, ale i do vašeho interiéru. Pochází z dílny ALIZI designérky Alžběty Zimmerové a dodají pokoji jarní nádech.

Zdroj: www.maame.cz/zavesni-dreveni-ptacci-velci/

3. Pozor, jdou k vám kuřátka

Babeta Ondrová a Jan Slovák neboli LAVMI studio se specializuje na tvorbu grafických tapet a doplňků. Povlak Juli vnese do interiéru jaro v jemných tlumených barvách. Dá se prát v pračce a je ze 100% bavlny. K polšťáři můžete sladit i celou stěnu za pomocí Juli tapety.

Zdroj: www.lavmi.cz

 

4. Barevné posezení

Továrna ohýbaného nábytku neboli TON dodává křesla, židle i stoly do českých  a světových interiérů již od roku 1861. Dbají na tradici, ale stále sledují nejnovější technologie a trendy. Na jaře uvedli sadu čalouněných židlí a křesel ALBA, pod kterou se podepsal designér Alex Gufler. Kolekce sklidila úspěch na Milánském design weeku. Pořiďte si barevný solitér, jenž dodá obývacímu pokoji šmrnc.

Zdroj: www.alexandergufler.com

5. Kolo v srdci

Příjemné počasí vybízí k venkovním aktivitám. Jízdou na kole ušetříte za mhd, životní prostředí a permanentku do fitka. Abyste nemuseli každý den kolo lovit ze sklepa, hodí se pořídit držák. Díky HANG BIKE držáku kolo zavěsíte kdekoliv po bytě a vypadá to skvěle. Český designér Martin Forejt vytvořil stojan, který má srdce.

Zdroj: www.designmag.cz

 

You don't have permission to register