Superčeši

5 filmových novinek, které musíte vidět

Po klidné zimě opět startují filmové žně! A je potřeba si udělat pořádek ve filmových novinkách. Jaké premiéry nesmíte zmeškat? Dostane se jak na milovníky sci-fi, hororů i animovaných filmů pro celou rodinu. Podívejte se na přehled pěti filmů, které musíte vidět.

The Circle

Mladá a ambiciózní Emma Watson již dávno není malá Hermiona z Harryho Pottera. Jmenuje se Mae. Dospěla a získala místo v největší high-tech společnosti The Circle. Šéf firmy Tom Hanks vlastní technologie mající moc měnit svět. V Circle vybudoval ráj na zemi, kde je možné odstranit jakýkoliv problém. Jeho zaměstnance nemusí nic trápit.  Receptem na pokrok a šťastné a spokojené lidstvo je dle Hankse svět bez tajemství, naprostá otevřenost a transparentnost všech lidí, sdílení… a neustálé sledování.

V kinech od 27. dubna 2017

Zahradnictví

Osvědčené duo režiséra Jana Hřebejka a scénáristy Petra Jarchovského přináší do kin své „životní dílo“ : filmovou trilogii Zahradnictví. První díl s názvem Rodinný přítel vstupuje do kin 27. dubna 2017. Příběh se točí kolem tří žen a jejich dětí, které na konci 40. let v době německé okupace čekají na návrat svých vězněných manželů a otců. S chodem válkou vynuceného společenství tří žen pomáhá rodinný přítel lékař Jiří (Ondřej Sokol). Snímek je příběhem lásky, která nemohla být naplněna, vypráví o věrnosti, touze, vině, odchodech i návratech. V hlavních rolích uvidíte Aňu Geislerovou, Martina Fingera, Jiřího Macháčka či Kláru Melíškovou.

V kinech od 27. dubna 2017

Strážci galaxie vol. 2

Milovníci komiksových a akčních filmů si přijdou začátkem května na své. Do kin vstupuje druhý díl úspěšného sci-fi studia Marvel Strážci Galaxie vol. 2. Sledujte dobrodružství party superhrdinů, kteří se vydávají až na samé hranice kosmu. Strážci se musí naučit držet pohromadě a odhalit tajemství rodičů Petera Quilla. Staří nepřátelé se stávají spojenci a na pomoc našim super-hrdinům přicházejí i další oblíbené postavy z rozpínajícího se filmového vesmíru studia Marvel.

V kinech od 4. 5. 2017

Uteč

Nový horor režiséra Jordana Peela vám zajistí 103 minut, kdy vám budou vstávat i chlupy na hlavě. Zdánlivě to vypadá na romantický snímek. Mladá dívka jede na víkend domů – představit rodičům nového přítele. Co na tom, že Rose je bílá jako stěna a Chris černý jako noc? Minimálně Roseini rodiče Missy a Dean jsou na Chrise od prvního momentu nesmírně milí. Byl by to ráj na Zemi, kdyby se dva zdejší černošští zaměstnanci nechovali tak podivně. Náznaků, že všechno není v úplném pořádku, postupně přibývá. To, co následuje, překoná i vaše nejčernější noční můry.

V kinech od 27. 4. 2017

Mimi šéf

Studio Dreamworks, které stojí za rodinnými trháky, jako je Shrek či Madagaskar, přichází s novým snímkem Mimi šéf. Batole, které nosí elegantní oblek s kravatou, mluví hlubokým hlasem a nemístně vtipkuje, vás rozhodně pobaví. Trochu méně se baví jeho starší bratr Tim, jenž byl doposud šťastným jedináčkem. Nyní mu veškerou pozornost rodičů bere roztomilé miminko, které se však v nestřežených chvílích chová jako dospělý agent s kufříkem a telefonem. Podaří se Timovi odhalit tajemství mladšího bratra?

V kinech od 20. dubna 2017

You don't have permission to register